Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Pts 21°C
Sal 25°C
Çar 26°C
Per 26°C

Antalya’da düzenlenen Para Okçuluk Federasyon Kupası tamamlandı

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Para Okçuluk Federasyon Kupası sona erdi. Yarışmanın final atışları bugün gerçekleştirildi ve dereceye giren sporculara madalya ve ödülleri törenle verildi. 13 ildeki 23 kulüpten 55 sporcu katıldığı organizasyonda farklı kategorilerde dereceye giren sporcular açıklandı.

Antalya’da düzenlenen Para Okçuluk Federasyon Kupası tamamlandı
12 Mart 2024 15:22
8

Antalya’da düzenlenen Para Okçuluk Federasyon Kupası tamamlandı.

Türkiye Okçuluk Federasyonunca 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde düzenlenen ve dün başlayan yarışmanın bugünkü son bölümünde final atışları yapıldı.

Dereceye giren sporculara madalya ve ödülleri, törenle verildi.

13 ildeki 23 kulüpten 16’sı kadın, 39’u erkek toplam 55 sporcunun katıldığı organizasyondaki dereceler şöyle oluştu:

Klasik Yay Erkek Açık

1- Cemil Yılmazlı (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Vedat Aksoy (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

3- Sadık Savaş (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

Klasik Yay Kadın Açık

1- Yağmur Şengül (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

2- Merve Nur Eroğlu (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- Zehra Özbey Torun (Antalyaspor Kulübü)

Makaralı Yay Erkek Açık

1- Bülent Korkmaz (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

2- Kenan Babaoğlu (Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü)

3- Abdullah Yorulmaz (Denizli Büyükşehir Belediyespor)

Makaralı Yay Kadın Açık

1- Öznur Cüre Girdi (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Büşra Fatma Ün (Göztepe Spor Kulübü)

3- Sevgi Yorulmaz (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

Erkek W1 Açık

1- Yiğit Caner Aydın (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Bahattin Hekimoğlu (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- Şehit Kemikkıran (Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü)

Kadın W1 Açık (Klasik/Makaralı)

1- Zeynep Sena Saran (Gazi Okçuluk Spor Kulübü)

SerFutbul - Türkiye ve Dünya Spor Haberleri | Maç Özetleri, Transfer Dedikoduları ve Futbol Analizleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.